• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Top kumaş alanlar, kumaş alınır,kumaş alanlar.parça kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar. İstanbul parça kumaş alanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan firmalar.istanbul top kumaş alanlar.İstanbul parti kumaş alanlar.İstanbul kumaş alınır.İstanbul dokuma,örme,penye kumaş alanlar.kapitone kumaş alanlar. İstanbul Pelüş kumaş alanlar. İstanbul kaşe kumaş alanlar, İstanbul keçe kumaş alanlar, İstanbul kot kumaş alanlar. İstanbul penye kumaş alanlar. İstanbul dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Kot kumaş alanlar.Keten,gabardin,poplin kumaş alanlar.Poliviskon kumaş alanlar.Denye astar alanlar.
 • Parti Kumaş Satın Alanlar |05345513533| - 25/03/2021
 • Parti Kumaş Alanlar ve Satanlar Ne İş Yaparlar? 05345513533 Kumaş alımı ve satımı herkesin bildiğinin aksine karmaşık bir iştir. Bunun en büyük nedeni her gün binlerce yeni kumaş çeşidinin ortaya çıkıyor olmasıdır. Bu sırada piyasada gezen milyonlarca kalitesi belirsiz kumaşın alım ve satımı yapan birileri vardır. Bunlar parti malı kumaş satıcılarıdır. Parti kumaş nedir? Parti kumaş alanlar ve satanlar hangi noktada kumaş piyasasında yer alırlar kısaca değinelim.

  Parti Kumaş – Stok Kumaş – Top Kumaş (Ekose) Parti Kumaş Alanlar ve Satanlar Hangi Noktada Ortaya Çıkmıştır? Kumaş üretim fabrikaları tekstil mühendisleri ile birlikte Ar-Ge çalışmaları yaparlar. Bu çalışmalar sonucunda laboratuvarlarda binlerce test edilmiş kumaşlar ortaya çıkar. En kaliteli kumaş üretimi için tüm fabrika seferberlik ilan eder. Müşterilere, istedikleri kumaş şeklini, yapısını ortaya çıkarmak fabrikanın asli görevidir. Müşteriye uygun kumaş üretirken biraz pamuk biraz polyester, kimya mühendisleri ve tekstil mühendisleri, bunların yanında kumaş boyahanesi müdürleri, çalışanları hepsi o müşterinin istediği kıvamı yakalamak zorundadır. Bu sırada test edilmiş ama müşterinin isteklerine uymayan binlerce kumaş nereye gidiyor? Çöpe mi? Diğer yandan örneğin bir müşteri kumaş fabrikasına gelip 200 adet ince fitilli kadife top kumaş siparişi verdi. Kumaş satan firmalar nezdinde gayet iyi olarak bilinen ikinci el kumaş sektörü son yıllarda tekstil sektörüne büyük çaplı katkıda bulunmuş ve de bu piyasada kendini göstermiştir. Tasarım alanıyla da ilgili olan kumaş sektörü bütün şirketleri etkisi altına almıştır. Kumaş Fabrikası İçerisindeki Parti Kumaş Çeşitleri Bu iki sorunun cevabı da hayır. Burada parti kumaş satanlar devreye giriyorlar. Kumaşları normal fiyatından birazcık daha ucuz satın alıp, piyasada satmaya çalışıyorlar. Parti kumaş alanlar da parti malı ucuz toptan kumaş arayışında olduklarından, maliyetleri düşürmek adına piyasada talep yaratıyorlar. Bonus Bilgi: Parti Kumaş Alanlar Neye Dikkat Etmeli? KUMAŞI ÖNCE KONTROL ET, SONRA KUMAŞ SATIN AL! Kumaş hatalı olabilir. Kumaş satın almadan önce iyice kontrol etmekte fayda vardır. Parti kumaş satanlar bazen bu hileye başvurur.  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar8.51588.5499
  Euro10.325410.3668