• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Top kumaş alanlar, kumaş alınır,kumaş alanlar.parça kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar. İstanbul parça kumaş alanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan firmalar.istanbul top kumaş alanlar.İstanbul parti kumaş alanlar.İstanbul kumaş alınır.İstanbul dokuma,örme,penye kumaş alanlar.kapitone kumaş alanlar. İstanbul Pelüş kumaş alanlar. İstanbul kaşe kumaş alanlar, İstanbul keçe kumaş alanlar, İstanbul kot kumaş alanlar. İstanbul penye kumaş alanlar. İstanbul dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Kot kumaş alanlar.Keten,gabardin,poplin kumaş alanlar.Poliviskon kumaş alanlar.Denye astar alanlar.

Anasayfa

DOĞAN TEKSTİL

KUMAŞ ALIM & SATIMI


05345513533


Başka şubemiz ya da ortağımız yoktur

Doğan Tekstil İstanbul kumaş alanlar, 05345513533,
İşimiz kumaş alım satımı

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde faaliyet gösteren firmamız;
her zaman en iyi ve en yüksek fiyatlarla, top kumaş, parça kumaş,
stok kumaş ve her türlü üretimden artan kumaşlarınızı almaktadır.


Kumaş alanlar;parti kumaş alan Doğan Tekstil

Her zaman önde ve lider kuruluş olan Doğan Tekstil; kumaş alan firmalar arasında güvenilir ve titiz çalışmaları ile tanınmakda ve yıllardır işi bilen, deneyimli personelimiz ile bilgi ve yeniliklerini her zaman arttıran yenilikçi bir firmadır.


HİZMETLERİMİZ


Üretim sonrası artan top kumaş, stok kumaş ve parti kumaşlarınız, parça kumaş, toptan kumaş, örme ve dokuma kumaş alan, tüm kumaş çeşitlerini; Kendi araç ve personelimiz ile yerinizden alarak kumaş alımı yapıyoruz.
Kumaş fiyatlarımız, her zaman yüksek olup; müşterilerimizin de menfaatleri göz ardı edilmeden ,kumaşın cinsi ve değerine göre ,fiyatını düşürmeden; hurdacı zihniyeti ile değil, gerçekçi ve karşı tarafın zararını düşünerek verilmektedir.


Top kumaş alanlar arasında;her zaman ararnan ve tercih edilen Doğan Tekstil, Müşterileri ile bir defaya mahsus değil,sürekli çalışma prensibi ile hareket etmektedir.


Sizde kumaş alanlar ya da kumaş alan firmalar arıyor iseniz; lütfen bize 05345513533 no lu telefonumuzdan ulaşarak, kumaş alımı fiyatlarımızı alabilirsiniz.

Gerçek ve güncel kumaş fiyatları ile her zaman hizmetinizdeyiz.
Doğan Tekstil

Nurettin DOĞAN 

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.33407.3634
Euro8.86178.8972
Hava Durumu
Saat