• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Top kumaş alanlar, kumaş alınır,kumaş alanlar.parça kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar. İstanbul parça kumaş alanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan firmalar.istanbul top kumaş alanlar.İstanbul parti kumaş alanlar.İstanbul kumaş alınır.İstanbul dokuma,örme,penye kumaş alanlar.kapitone kumaş alanlar. İstanbul Pelüş kumaş alanlar. İstanbul kaşe kumaş alanlar, İstanbul keçe kumaş alanlar, İstanbul kot kumaş alanlar. İstanbul penye kumaş alanlar. İstanbul dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Kot kumaş alanlar.Keten,gabardin,poplin kumaş alanlar.Poliviskon kumaş alanlar.Denye astar alanlar.

Hakkımızda

 
DOĞAN TEKSTİLKumaş alımı sektöründe lider kumaş fiyatları ile öncü ve her daim ilk tercihiniz Doğan tekstil İstanbul kumaş alanlar arasında; her zaman ön plana çıkmış; dürüstlük ilkesi ve zamanında hizmet veren, kumaş alım satımı yapan bir firmadır.


Yıllarca tekstil sektöründe,değerinde kumaş fiyatları ile kumaş alan firmalar arasında  40 yıldır aynı yerimizde kumaş alımı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Doğan tekstil olarak,top kumaş, stok kumaş ve her türlü kumaş alımı yapmaktayız. İşimiz hurdacılık değil değerinde kumaş alımıdır. Bunun bilincinde olarak top kumaş ve tekstil ürünü artan kumaşlarınızı yerinizden;değerini düşürmeden güncel kumaş fiyatları vererek almaktayız.


Her zaman güvenilirlik ve sürekli çalışma hedefimiz,vazgeçilmez misyonumuzdur.
Biz; kandırılan her müşterinin kayıp olan bir servet olması bilinci ile kumaş alanlar arasında bilinen ve tercih edilen kumaş alım firmasıyız.

İstanbul'da kumaş alan firmalar arıyorsanız; DOĞAN TEKSTİL hizmetinizdedir. .Bizden kumaş fiyatlarımızı öğrenmeden kumaş satmayınız. 

Güncel kumaş fiyatları için lütfen arayınız.

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30048.3336
Euro9.990910.0309