• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Top kumaş alanlar, kumaş alınır,kumaş alanlar.parça kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar. İstanbul parça kumaş alanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan firmalar.istanbul top kumaş alanlar.İstanbul parti kumaş alanlar.İstanbul kumaş alınır.İstanbul dokuma,örme,penye kumaş alanlar.kapitone kumaş alanlar. İstanbul Pelüş kumaş alanlar. İstanbul kaşe kumaş alanlar, İstanbul keçe kumaş alanlar, İstanbul kot kumaş alanlar. İstanbul penye kumaş alanlar. İstanbul dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Kot kumaş alanlar.Keten,gabardin,poplin kumaş alanlar.Poliviskon kumaş alanlar.Denye astar alanlar.

Hakkımızda

KUMAŞ ALIM SEKTÖRÜNDE LİDER FİYAT POLİTİKASI İLE ÖNCÜ VE HER ZAMAN İLK TERCİHİNİZ DOĞAN TEKSTİL İSTANBUL KUMAŞ ALANLAR İÇİNDEKİ HER ZAMAN ÖN PLANA ÇIKMIŞ,DÜRÜST İLKELİ VE ZAMANINDA HİZMET VEREN KUMAŞ ALAN FİRMADIR.YILLARDIR TEKSTİL PİYASASINDA 40 YILDIR AYNI YERDE FAALİYETİMİZİ SÜRDÜRMEKTEDİR.


DOĞAN TEKSTİL OLARAK KUMAŞ,PARÇA KUMAŞ,TOP KUMAŞ,STOK KUMAŞ VE HER TÜRLÜ KUMAŞ ALIMI,TEKSTİL ÜRETİM ARTAN KUMAŞ ALIMI YAPMAKTAYIZ.İŞİMİZ HURDACILIK DEĞİL KUMAŞÇILIK,BUNUN BİLİNCİNDE OLARAK,ARTAN KUMAŞ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİNİZİ YERİNİZDEN;DEĞERİNİ DÜŞÜRMEDEN GÜNCEL KUMAŞ FİYATLARI VEREREK ALMAKTAYIZ.


HER ZAMAN GÜVENİLİRLİK VE SÜREKLİ ÇALIŞMA HEDEFİMİZ,VAZGEÇİLMEZ İLKEMİZDİR.BİZ KANDIRILAN HER MÜŞTERİNİN,KAYIP EDİLEN BİR SERVET OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLARAK,HER ZAMAN TERCİH EDİLEBİLECEĞİMİZİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAYAN BİR FİRMAYIZ.İSTANBUL KUMAŞ ALAN FİRMA ARADIĞINIZDA HER ZAMAN DOĞAN TEKSTİL HİZMETİNİZDE OLMAKTAN GURUR DUYAR.BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYIN..  

Güncel kumaş fiyatları için lütfen arayınız.
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76645.7895
Euro6.35976.3852